راهکار پاناسونیک برای کاهش هزینه و زحمت مدیران IT در دانشگاه ها – 3

کاهش هزینه و زحمت مدیران IT در دانشگاه هاسیستم AV در مقیاس بزرگ بسیار پرهزینه بوده و نصب و یکپارچه سازی آن نیازمند تخصص کافی و کار بیشتر خواهد بود. 

ما ترجیح می دهیم سیستمی داشته باشیم که هزینه های اولیه و جاری آن پائین بوده و نصب و استفاده از آن آسان باشد. به حداقل رساندن هزینه ها

حل این مشکل با ویدئو پروژکتور های پاناسونیک !


مجموعه ی از ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک با قابلیت Digital Link و باکس رابط دیجیتال، تنظیمات ساده سیستمی با هزینه ی کم را امکان پذیر می نماید.

راهکار بسیار ساده ای که به شما پیشنهاد می دهیم استفاده از ویدئو وپروژکتورهای Digital Link و باکس رابط دیجیتال آپشنال (ET-YFB100G) به عنوان یک مجموعه است. 

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک با قابلیت Digital Link ترمینال Digital Link/LAN را فراهم کرده و باکس رابط دیجیتال به عنوان واسط، پذیرنده ی ترمینال های ورودی دیگر نظیر HDMI خواهد بود. 

برای راه اندازی یک سیستم AV در مقیاس کوچک مراحل زیر را دنبال کنید : 

1- دستگاه های خروجی مانند ویدئو، کامپیوتر، دوربین نمایش اسناد، دیسک های Blu-ray را به باکس رابط متصل کنید. 

2- با استفاده از یک کابل ‎CAT5e (STP)‎ باکس را به ویدئوپروژکتور خود که دارای قابلیت Digital Link است متصل نمائید. سیگنال ورودی را می توان با استفاده از ریموت کنترل انتخاب کرد. این امر موجب سهولت تدریس استادان به کمک ویدئووپروژکتور، خواهد شد.

مزایا

• به حداقل رساندن هزینه های اولیه (عدم نیاز به راه اندازی سیستم جدید، کابل کشی و لوازم جانبی دیگر) 

• به حداقل رساندن نیاز به نگهداری و نقص احتمالی پس از راه اندازی سیستم 

• سهولت در استفاده و پرزنت آسان 

• امکان ارسال HDMI، ویدئوهای غیر فشرده Full HD، صوت و سیگنال های کنترلی (Ethernet,RS232C) از فاصله ی 100 متری ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک با قابلیت Digital Link


/ 0 نظر / 13 بازدید