قابلیت ارتقاء سیستم دانشگاه ها با بکارگیری ویدئو پروژکتور پاناسونیک – 3

قابلیت ارتقاء سیستم توسط مدیران IT دانشگاه هاما علاقه مند به جایگزین کردن سیستم های آنالوگ با سیستم های دیجیتال هستیم. آیا برای اینکار راه کم هزینه ای جهت حفظ کابل کشی و دریافت کننده های موجود هست؟

دستگاه های خروجی مختلفی از طریق فرستنده ها و سوئیچ های تولید کنندگان عمده، به ویدئو پروژکتور ما متصل هستند. ما هرچه سریعتر به دنبال جایگزینی ویدئو پروژکتورهای موجود با مدل های جدید هستیم اما نمی خواهیم ساختار اصلی خود را تغییر داده و یا بازسازی کنیم. جایگزین کردن سیستم های آنالوگ با سیستم های دیجیتال

حل این مشکل با ویدئو پروژکتور های پاناسونیک !


انتخاب ویدئو پروژکتوری که با استانداردهای ارتباطی موجود سازگار باشد، هزینه جایگزینی را کاهش می دهد.

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک موجود با قابلیت DIGITAL LINK، براساس تکنولوژی HDBaseT که در تجهیزات تولیدکنندگان مهم مانند ‎DigitalMedia 8G+‎ و Extron XTP به کار می رود، طراحی شده اند. این قابلیت اجازه می دهد تا ویدئو پروژکتور به تجهیزات جانبی تولیدکنندگان دیگر که از استاندارد انتقال مشابهی پشتیبانی می کنند متصل شوند. بنابراین به هیچ گیرنده دیگری نیاز نداشته و برای جایگزینی ویدئو پروکتور جدید با هزینه های ارتقاء سیستم، کابل کشی و تغییر سیستم مواجه نخواهیم بود. 

ویدئو پروژکتورهای موجود DIGITAL LINK پاناسونیک، همچنین جهت مدیریت و کنترل دیوایس های سیستم با Crestron Connected سازگار می باشد.


ویدئو پروژکتور سازگار با استانداردهای ارتباطی


/ 0 نظر / 11 بازدید