نگهداری آسان ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در دانشگاه ها – 3

نگهداری آسان و بدون دردسر ویدئو پروژکتورهای پاناسونیکنگهداری از فیلتر ویدئو پروژکتورهایی که در سقف نصب شده اند، کار سختی است، آیا پاناسونیک برای آن راه حلی دارد؟

بسیاری از مشکلات ویدئو پروژکتورها به واسطه ی گرد و غبار ایجاد می شوند. فیلتر های مسدود کننده ی گرد و غبار، اثر خنک کننده را کاهش داده و گرد و غبار جمع شده در ویدئوپروژکتور، کیفیت و روشنائی را کاهش خواهد داد. 

به فیلتر ویدئو پروژکتورهای سقفی به دلیل عم سهولت دسترسی معمولاً کمتر رسیدگی شده و تمیز می شوند. در واقع این کار سختی است که در تمام سایت هایی که ویدئو پروژکتور در سقف آنها نصب شده، مخصوصاً در ساختمان هایی با سقف بلند، مجبور به استفاده از نردبان باشیم. به علاوه تمیز کردن فیلتر را باید به زمان مابین استفاده از ویدئوپروژکتور و یا در پایان ساعات موکول کرد. این امر کار تعمیر و نگهداری را پر زحمت تر می کند. نگهداری آسان و بدون دردسر ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

گرد و غبار جمع شده در ویدئو پروژکتور

حل این مشکل با ویدئو پروژکتور های پاناسونیک !


پاناسونیک سیستم های فاقد فیلتر و با چرخه جایگزینی بالا را ارائه داده است که این امر نیاز به تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد.

مدل های مقاوم در برابر گرد و غبار، ورود حتی ذرات ریز گرد و غبار به داخل بلوک نوری را با دشواری مواجه خواهد کرد، به طوری که می توان آنها را در شرایط محیطی مختلف استفاده کرد. ویژگی های زیر به کاهش بار تعمیر و نگهداری کمک خواهد کرد.

ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ

فیلتر های با طول عمر بالا که شامل تمیز کننده ی خودکار و فیلتر سازگار با محیط زیست هستند در برخی از مدل ها موجود می باشند.

ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine 


ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine پاناسونیک با منبع نور ترکیبی LED/Laser به دلیل طراحی دقیق اپتیک مهر و موم شده، مشکل جایگزینی فیلتر نخواهند داشت. این امر نگهداری از آن را آسان تر کرده است.

ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ 

سیستم فاقد فیلتر فیلتر های با تمیزکننده خودکار فیلتر های سازگار با محیط زیست 

ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine

در این مدل ها هیچ فیلتری وجود ندارد، این بدان معناست که شما بدون نیاز به هیچ گونه نگهداری تا 20,000 ساعت، از کیفیت و روشنائی تصویر لذت خواهید برد. ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ 

ACF (تمیز کننده خودکار فیلتر) هنگامی که تجمع گرد و غبار را تشخیص دهد در فواصل زمانی از پیش تعیین شده باد به فیلتر زده و آن را تمیز می کند. ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ 

فیلترهای سازگار با محیط زیست دارای فیلتر میکروکات الکترواستاتیک است که با استفاده از اثر یونی ذرات گرد و غبار را جمع آوری می کند. همراه با کابینت ضد گرد و غبار استفاده طولانی مدت حتی در شرایط سخت را فراهم می کند.


/ 0 نظر / 11 بازدید