نگهداری آسان ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در دانشگاه ها – 1

نگهداری آسان و بدون دردسر ویدئو پروژکتورهای پاناسونیکآیا این امکان وجود دارد از یک محل به صورت مرکزی تمام ویدئو پروژکتورها را مدیریت و نظارت کرد؟

مدیریت و نظارت روزانه بر همه ی ویدئو پروژکتورهای ساختمان - مانند چک کردن ویدئو پروژکتورها که در پایان روز خاموش باشند - کار وقت گیر و دشواری است. اگر ویدئو پروژکتور دچار نقص فنی شود کار سخت تر می شود مخصوصاً اگر ویدئو پروژکتورها از برندهای مختلف باشند و مجبور به تماس با واحدهای پشتیبانی مختلفی باشیم. نگهداری آسان و بدون دردسر ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

بسیاری از مردم ممکن است پس از استفاده فراموش کنند ویدئو پروژکتور را خاموش نمایند و مدیر IT نیز زمان کافی برای سر زدن به تمام آنها و کسب اطمینان از خاموش بودن ویدئو پروژکتورها نخواهد داشت.

حل این مشکل با ویدئو پروژکتور های پاناسونیک !


پاناسونیک نرم افزارهای رایگان خود را جهت مدیریت متمرکز ارائه داده است.

"نرم افزار کنترل و مانیتورینگ چندین ویدئو پروژکتور"، که پاناسونیک آن را رایگان ارائه کرده است، برای شما امکان مدیریت ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک نصب شده در تمام کلاسها را که به یک شبکه LAN متصل هستند از طریق یک PC فراهم می کند. این نرم افزار به شما این اجازه را می دهد تمام ویدئو پروژکتورها را از طریق یک عملیات واحد خاموش نموده و وضعیت آنها را در جهت مدیریت کارآمد بررسی نمائید. 

از طریق مرورگر وب کامپیوتری که توسط کابل شبکه به ویدئو پروژکتور متصل است می توان به راحتی عملکرد آن را بررسی کرده و به کمک ویژگی ارسال ایمیل زمانی که نیاز به جایگزینی لامپ وجود داشته باشد از طریق پیام از این وضعیت مطلع شد. پاناسونیک نرم افزارهای رایگان خود را جهت مدیریت متمرکز ارائه داده است. 

پاناسونیک نرم افزارهای رایگان خود را جهت مدیریت متمرکز ارائه داده است.

/ 0 نظر / 12 بازدید