نگهداری آسان ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در دانشگاه ها – 2

نگهداری آسان و بدون دردسر ویدئو پروژکتورهای پاناسونیکجدا کردن ویدئو پروژکتور از پایه جهت تعویض لامپ کار دشواری است، آیا پاناسونیک برای آن راه حلی دارد؟

پروژکتورهای سقفی معمولاً برای نصب دائم در کلاس های درس و سمینار استفاده می شوند. جهت جابجایی لامپی که نیاز به تعویض دارد مجبور به پائین آوردن ویدئو پروژکتور از سقف هستیم که این به معنی صرف زمان اضافی و نیروی کار خواهد بود. نگهداری آسان و بدون دردسر ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

برداشتن ویدئو پروژکتور از نقاط مرتفع کار سختی خواهد بود.

حل این مشکل با ویدئو پروژکتور های پاناسونیک !


لامپ را می توان بدون نیاز به جدا کردن و پائین آوردن ویدئو پروژکتور به سهولت تعویض کرد. علاوه بر این، ویدئو پروژکتورهای فاقد لامپ سری Solid Shine دیگر دردسر جایگزینی لامپ را نخواهند داشت.

ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ

در تمام ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ پاناسونیک، تنها با بازکردن یک پیچ از پنل بالا و یا پشت، بدون نیاز به جدا سازی پروژکتور از براکت و خارج سازی از رک، لامپ آن قابل تعویض است. در نتیجه ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک که حتی در سقف نصب شده اند نیز به راحتی قابل نگهداری بوده و در هزینه ها نیز صرفه جویی می نماید.

ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine 


علاوه بر این، ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine پاناسونیک با منبع نور ترکیبی LED/Laser عملکرد 20,000 ساعتی بدون نیاز به جایگزینی لامپ، را ارائه می دهد. این امر به طرز چشمگیری هزینه های نگهداری از جمله هزینه های مربوط به نگهداری آنها در انبار را کاهش می دهد.

ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ 

عدم نیاز به نگهداری - سیستم بدون لامپ جایگزینی راحت لامپ از پنل بالا یا پشت 

ویدئو پروژکتورهای سری Solid Shine ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ


/ 0 نظر / 12 بازدید